WMOC'08 Open Racester 01-07-2008 21:12
Results Warm Up Racecreated by MT2003 © Stephan Krämer 2008

   Pl   Stno Name                         YB Club                          Nat        Time 



P6  (32)                6.6 km  210 m   19 C        

    1   1400 Matti Railimo                00 [3050735] Rastivarsat         FIN       52:01 
    2   1157 Sergey Egorov                00 [5720620] O-Kinef             RUS       53:28 
    3   1595 Milla Mattila                00 [700271] HS                   FIN       58:55 
    4   1085 Igor Andronov                00 [5720620] O-Kinef             RUS       59:08 
    5   1230 Mickhail Volkov              00 [5720620] O-Kinef             RUS     1:00:44 
    6   1084 Sergey Gusak                 00 [5720620] O-Kinef             RUS     1:01:41 
    7   1381 Gunnar Ehn                   00 [1680911] Tullinge SK         SWE     1:03:58 
    8   1380 Stefan Larsson               00 [1680591] OK Njudung          SWE     1:05:49 
    9   1816 Juhani Mäkinen               43 [700768] SALRE                FIN     1:07:28 
   10   1286 Robert Elson                 00 [1560048] AUSTRALOPERS        AUS     1:09:30 
   11   1002 Sergiu Deliu                 69 [920148] DINAMO OLD           MDA     1:12:04 
   12   1813 Juhani Jokinen               42 [700478] MAMA                 FIN     1:12:43 
   13   1036 Tatyana Simanova             00 [5720620] O-Kinef             RUS     1:13:20 
   14   1057 Sergey Kudryashov            66 [1330926] UFA UNITED          RUS     1:14:12 
   15   1191 Kristian Leonhardt           00 [1470210] FUERSTENFELD        AUT     1:14:23 
   16   1602 Magnus Erdal                 00 [320771] SAMNANGER IL         NOR     1:16:10 
   17   1703 Oskar Røen                   00 [320771] SAMNANGER IL         NOR     1:16:16 
   18   1687 Haralds Rutkovskis           88 [1720453] LOF                 LAT     1:17:16 
   19   1942 Arthur Boyt                     Kerno                                 1:19:21 
   20  21481 Tim Dent                     00 [2440046] Aussie Kangaro.     AUS     1:22:56 
   21   1390 Kiyoshi Ito                  44 [1000962] WANDERERS           JPN     1:32:33 
   21   1684 Markas Ziaziulia             00 [3480583] OK LEVUO            LTU     1:32:33 
   23   1956 Andrew Payne                    [3890141] DEE                 GBR     1:34:54 
   24   1464 Björn Persson                00 [1680911] Tullinge SK         SWE     1:50:42 
   25   1516 Heikki Lepistö               38 [700271] HS                   FIN     1:53:19 
   26   1246 Gertraud Leonhardt           00 [1470210] FUERSTENFELD        AUT     2:10:05 

        1047 Sten Backman                 64 [700718] RAISU LUMOUS         FIN          mp 
        1318 Tim Sands                    49 [4140058] BAOC                GBR          mp 
        1391 Nobuyoshi Kojima             44 [1000962] WANDERERS           JPN          mp 
        1463 Arne Ek                      00 [1680547] Nyköpings OK        SWE          mp 
        1553 Pertti Laurila               32 [700176] EsSu                 FIN          mp 
        1569 Etnã Branco                  71 [1170122] COSM                BRA          mp